به برنامه همکاری در فروش خوش آمدید

ایجاد لینک و بنر ادامه ترافیک کلیک ها در "آجیلی و خشکبار تواضع" پورسانت به دست آورید

درخواست شما با موفقیت ارسال شد به زودی از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

درباره برنامه همکاری در فروش

همکاری در فروش برنامه ای است که در آن می توانید فقط با تبلیغ محصولات ما در وب سایت/وبلاگ خود کمیسیون دریافت کنید. هر زمان که کاربر با مراجعه به ما از طریق شما خریدی انجام می دهد (به معنی پیوند محصول که در وب سایت/وبلاگ خود منتشر می کنید) ، هر بار مبلغ کمیسیون به شما تعلق می گیرد. پیوستن به برنامه وابسته هزینه صفر دارد که آن را متمایز ، با ریسک کم و استراتژی بازاریابی و فروش بالا در مقایسه با سایر برنامه ها می کند.

نحوه عملکرد برنامه؟

این فرایند بسیار ساده می باشد. کافیست به پورتال همکاری در فروش وارد شوید و یا در آنجا ثبت نام کنید، لینک همکاری در فروش را بردارید و آن را در وب سایت / وبلاگ خود قرار دهید. با مشتری شدن بازدید کنندگان مشاهده خواهید کرد که مانده حساب کاربری شما افزایش می یابد. زمانی که:
  1. بازدیدکنندگان روی پیوندهای وابسته ای که در وب سایت/وبلاگهای شما ارسال شده است کلیک می کند.

  2. یک کوکی برای اهداف ردیابی در مرورگر آنها قرار می گیرد.

  3. بازدیدکنندگان سایت ما را مرور می کنند و ممکن است تصمیم به سفارش بگیرند.

  4. اگر بازدیدکنندگان سفارش دهند ، سفارش به عنوان فروش برای شما ثبت می شود و شما برای این فروش کمیسیون دریافت خواهید کرد.

مدیریت آمار

با برنامه همکاری در فروش ما ، فرد می تواند فوراً تمام اطلاعات مربوط به درآمد خود را از پرداخت به ازای هر فروش و پرداخت به ازای هر کلیک مشاهده کند ، که در تصمیم گیری بسیار ارزشمند خواهد بود. گزارشات ایجاد شده توسط مدیریت آمار ما در وقت شما صرفه جویی می کند و تصویری واضح تر از سود و زیان برنامه همکاری در فروش شما و آنچه که برای به حداکثر رساندن سود خود باید بر آن تمرکز کنید ارائه می دهد.

ابزار همکاری در فروش

از طریق ابزارهای وابسته ویژه طراحی شده ما یعنی "تولید کننده لینک همکاری در فروش" و "تولید کننده پیوند محصول" ، کاربر می تواند به راحتی برنامه وابسته خود را مدیریت کند. از طریق ابزارهای ما ، ایجاد پیوندها و بنرهای محصولات وابسته و کسب درآمد آسان است.