تعویض:

شرایط و مدت زمان تعویض کالا


درصورتی که مشتری به هر دلیلی از خرید خود انصراف یا مایل به تعویض کالای خریداری شده با کالایی دیگر باشد می تواند ظرف 48 ساعت این مورد را اعلام کند و فروشگاه تواضع خود را موظف می داند با کسر هزینه های ارسال، کالا را مرجوع یا تعویض نماید.
نکته: کالای خریداری شده با توجه به اینکه مواد غذایی می باشد نباید بسته بندی آن مخدوش یا فک پلمپ شده باشد، در این صورت شامل شرایط تعویض نمی باشد.

2 روز تضمین تعویض ویژه مشتریان آجیلی تواضع

شرایط تعویض کالا

1- مشتری باید ظرف 48 ساعت پس از دریافت کالا، نسبت به اعلام ایراد کالای خریداری شده اقدام کند.
2- ایراد اعلام شده می بایست به تأیید کارشناسان فروشگاه آجیل و خشکبار تواضع برسد.
3- ایراد نباید ناشی از نگهداری نادرست از کالای خریداری شده باشد.

شرایط نگهداری: جای خشک و خنک، دور از تابش نور مستقیم آفتاب
4- چنانچه ایراد اعلام شده توسط مشتری مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، در صورت درخواست مشتری با کسر هزینه ارسال وجه کالا مرجوع خواهد شد.

رویه های بازگرداندن کالا:

 آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های فروشگاه آجیل و خشکبار تواضع بوده است و فروشگاه آجیل و خشکبار تواضع در این راستا می‏کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی فروشگاه آجیل و خشکبار تواضع خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

اشکال در کالای خریداری شده:


مشتریان محترم تا 48 ساعت فرصت دارند هرگونه ایراد یا اشکالی در محصول ارائه شده را به فروشگاه آجیل و خشکبار تواضع اطلاع دهند.
پس از دریافت کالا از طرف فروشگاه ایرادهای وارده برسی شده و در صورت تائید کالای مورد نظر تعویض و یا در صورت درخواست مشتری استرداد وجه خواهد شد.
برای ارسال کالای دارای ایراد لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی شده و فاکتور همراه آن ارسال گردد.
از هنگام دریافت کالا توسط فروشگاه تواضع در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت مبلغ کالا به حساب مورد نظر مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت:

• در صورتی که مغایرتی بین محتوای کالای خریداری شده با کالای رویت شده در سایت وجود داشته باشد کالای مورد نظر تعویض و هزینه های ارسال و دریافت کالا به عهده فروشگاه می باشد.
• در صورتی که مغایرت کالای خریداری شده با کالای رویت شده در نوع بسته بندی باشد اگر پلمپ جعبه یا بسته پاره نشده باشد کالای مورد نظر تعویض و هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده فروشگاه می باشد.
• درصورتی که مغایرت بین تعداد کالای خریداری شده با تعداد کالای ارسال شده باشد الباقی کالای خریداری شده به صورت حمل رایگان ارسال خواهد شد.

آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل:

• اگر آسیب های وارد شده ناشی از حمل و نقل نادرست باشد آسیب وارد شده بر عهده شرکت حمل و نقل بوده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در این باره ندارد.
• اگر آسیب های وارد شده ناشی از بسته بندی نادرست باشد فروشگاه موظف است در اسرع وقت خسارت وارد شده را جبران نماید.
• آسیب های ناشی از حمل و نقل نادرست باید ظرف مدت 24 ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود.

انصراف از خرید:

• در صورتی که مشتری از خرید خود به هر دلیلی منصرف شده باشد برای تسریع در کار می تواند انصراف خود را به واحد فروش اعلام دارد.
• در صورتی که انصراف مشتری قبل از ارسال کالا باشد امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود خواهد داشت.
• در صورتی که انصراف مشتری پس از دریافت کالا باشد، می بایست حداکثر ظرف 48 ساعت انصراف خود را به واحد فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
• برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و فاکتور نیز به همراه آن ارسال شود.
• در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.
• از هنگام دریافت کالا توسط فروشگاه تواضع در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت مبلغ کالا به حساب مورد نظر مشتری واریز خواهد شد.